Výkup bytu

Výkup bytů za hotové

Výkup bytu v osobním vlastnictví a družstevním vlastnictví za hotové. Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví a jsme schopni vyplatit zástavy, exekuce a dluhy na nájmu. Řešíme výkup bytů před dražbou.

Výkup bytů za hotové

Výkup bytů za hotové. Hrozí Vám exekuce a zabavení Vašeho bytu? Nebo již máte exekuci na bytě? Máte zadlužený byt a družstvo Vám hrozí vystěhováním bytu bez finanční náhrady? Je Váš byt před nedobrovolnou dražbou vyvolanou exekucí na bytě? Kupujete nový byt a potřebujete rychle peníze na nákup nového bytu prodejem Vašeho starého bytu? Nebo jen chcete rychle peníze za Váš byt? Potom využijte služby výkup bytu za hotové.

Vykupujeme všechny druhy bytů níže

  • byty v družstevním vlastnictví či byty v osobním vlastnictví
  • byty před privatizací
  • v jakémkoliv stavu, i vybydlené a před rekonstrukcí
  • byty s nájemníkem, zatížené nájemní smlouvou na dobu určitou nebo neurčitou
  • zatížené hypotékou či jinými zástavami
  • zatížené věcnými právy a břemeny atd.

Výkup bytů, i zadlužených nebo dokonce v exekuci. Spěcháte s prodejem bytu a nebaví Vás sliby realitních kanceláří? Zkuste nabídnout svůj byt nám. Posouzení a ocenění je zcela zdarma. Nikdo Vám nebude nutit žádné zprostředkovatelské smlouvy, pouze Vám nabídneme cenu.

Veškerý právní servis při vyplácení exekucí nebo zástav můžete nechat na nás.

Peníze za váš byt při výkupu rychle

Výkup družstevních bytů a výkup bytů v osobním vlastnictví za hotové, možný je i výkup bytů v podílovém vlastnictví. Rychle a ihned vyplatíme exekuce, dluhy a zástavy v hotovosti.

Chcete nutně prodat byt a na prodej opravdu spěcháte? Nemáte čas prodávat svůj byt a čekat na kupce? Máte nařízenou exekuci bytu, nebo vám hrozí exekuce či dražba? Neplatíte nájem, dlužíte a hrozí vám, že o byt přijdete? Nebo se vám jen naskytla výhodná koupě jiné nemovitosti? Chcete peníze okamžitě za prodej vašeho bytu?

Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli kladně, tak je výkup bytů za hotové vhodný právě pro vás.

Vykupovaný byt musí být stále ve vašem majetku, proto je důležité abyste včas zvážili svou současnou situaci. Při výkupu nejsou právní vady překážkou výkupu, vykupujeme byty se zástavou, s věcnými břemeny, apod. Vykupujeme také byty v exekuci i byty s dluhy. Jak je uvedeno v přehledu výkup bytu za hotové je možný jak u bytů v původním stavu, před, tak i po rekonstrukci. Vykupujeme družstevní byty i byty v osobním vlastnictví. Důležité je opravdu jen to, aby byl byt ve chvíli, kdy se na nás obrátíte stále Váš.

Při výkupu bytů se setkáváme s nejčastější chybou a tou je, že majitelé si dlouho nechtějí připustit, že mají problém který musí řešit. Většinou se sice snaží byt prodat za pomocí realitní kanceláře nebo jinak, ale protože nemají zkušenosti a čas běží, nastane situace kdy je prostě pozdě. Někdy je pozdě pouze získat vyšší částku z prodeje bytu, ale často je také pozdě na to vůbec byt prodat.

Dlužíte a stále vám dluhy rostou? Není nejvyšší čas byt prodat a ukončit trápení? Víte kolika lidem prodej bytu zachránil zdraví, manželství nebo partnerství? Trápíte se s dluhy, ale byt nechcete prodat, protože máte k bytu citové vazby, nebo nechcete problém přiznat rodině apod.

Víme, že problémy, do nichž se lidé dostanou tím, že jim přerostou finanční problémy přes hlavu, jsou velmi nepříjemné a mnohdy tak jednají iracionálně. Někteří lidé v tísni, pak snadno padnou do náruče spekulantů a neseriózních podnikavců, kteří je připraví i o to poslední, co by jim mohlo zbýt.

Tak jako u všech nemovitostí je důležité mít připravené veškeré doklady, abychom mohli reagovat opravdu rychle. Často se setkáváme se situací, kdy lidé, kteří chtějí zprostředkovat výkup družstevního bytu nevědí jaké doklady oproti klientům s byty v osobním vlastnictví potřebují. Rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Zavolejte nám

Volejte na
+420 720 620 320
Nebo zadejte telefonní číslo a my vám co nejdříve zavoláme
ZAVOLEJTE MI