Jak výkup probíhá

Jak výkup probíhá

Výkup nemovitosti probíhá jasně a přehledně

Po odeslání formuláře nebo žádosti o kontaktování Vás nejpozději do 24 hodin, většinou však IHNED kontaktuje náš specialista na výkup nemovitostí. Po telefonu proberete základní požadavky na výkup nemovitosti – rychlost potřeby financí, druh nemovitosti a lokalita. Zjistí případné právní vady na nemovitosti a navrhne možné řešení. Jsme odborníci na trhu nemovitostí tudíž nebudeme „mazat med kolem pusy“. Poté Vám navrhneme částku za Vaší nemovitost a připravíme potřebnou smluvní dokumentaci.

Na schůzce se nepodepisují žádné neprůhledné smlouvy a neplatí žádné poplatky. Veškeré smlouvy dostanete předem k prostudování.

Probereme do detailu Vaše zástavy, exekuce nebo dražební jednání a následný možný průběh spolupráce. Sdělíme Vám několik možných variant řešení Vašeho problému včetně ceny za nemovitost.

Vyberete si pro Vás nejvýhodnější variantu řešení a pokud budete mít zájem, a my věříme že ano začne naše spolupráce.

Po předložení dokumentů a Vašem souhlasu ihned kontaktujeme příslušné exekutory, banky. Zjistíme přesné dlužné částky. Již s nimi nemusíte komunikovat o všechno se postaráme za Vás.

Poté proběhne rozeslání financí a následné právní formality na katastrálním úřadě.

Jednáme čestně, průhledně a férově.

Jak výkup nemovitostí probíhá?

  • Po odeslání formuláře Vás přibližně do 24 hodin kontaktuje specialista z důvěryhodné specializované kanceláře na výkupy nemovitostí
  • Společně vyberete první možný termín prohlídky
  • Neprodleně po prohlídce Vám bude dána cenová nabídka
  • Po odsouhlasení ceny bude vyhotovena kupní smlouva a návrh na vklad do katastru nemovitostí

Jaká bude cena vykupované nemovitosti?

Obvykle se výkupní cena pohybuje okolo 80-90 % tržní hodnoty nemovitostí. Přesnou cenu vám sdělí realitní specialista, jakmile si vykupovanou nemovitost osobně prohlédne.

Pro koho je výkup nemovitostí určen?

Pro všechny klienty, kteří z jakéhokoliv důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají čas zprostředkovaně nemovitost prodávat. Jedním z mnoha častých důvodů je exekuční řízení, výhodná koupě jiné nemovitosti apod.

Při jakých případech a jaké nemovitosti můžeme vykoupit?

Vykupované nemovitosti musí být stále v majetku prodávajícího. Zástavy, břemena, exekuce popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Výkup je možný jak u nemovitostí a bytů v osobním vlastnictví, tak u bytů družstevních.

 

Zavolejte nám

Volejte na
+420 720 620 320
Nebo zadejte telefonní číslo a my vám co nejdříve zavoláme
ZAVOLEJTE MI