Pozemky

Vykupujeme pozemky za hotové

Výkup pozemků za hotové ihned. Hrozí Vám exekuce a zabavení pozemku? Již máte exekuci na pozemku? Máte zadlužený pozemek a hrozí, že o pozemek přijdete bez finanční náhrady? Kupujete nový pozemek a potřebujete rychle peníze na nákup nového pozemku? Nebo jen chcete rychle peníze za Váš pozemek?

Potom využijte služby výkup pozemku za hotové.

Pokud se potřebujete rychle zbavit exekuce nebo nepříjemných dluhů a proto prodáváte svoji nemovitost, realitní kanceláře nabízí možnost rychlého odkupu za hotové peníze.Vykupují se byty, domy, pozemky, chaty a chalupy za tržní ceny.Během několika málo dní zrealizují kompletní prodej.

Spěcháte na prodej a nechcete prodávat zdlouhavě prostřednictvím realitní kanceláře? Potřebujete rychle hotovost pro jinou výhodnou investici.

Nabízíme Vám možnost přímého výkupu stavebních i komerčních pozemků. Vykupujeme ornou půdu, pole, pastviny, zahrady, vinice, sady, pozemky v územním plánu, stavební parcely, ostatní plochy, komunikace, ale i zeleň zejména v Praze a Středočeském kraji, ale rozjedeme se za Vámi kamkoli po České republice.

Z výše uvedených důvodů, ale i z mnoha jiných, může být rychlý výkup pozemků za hotové pro majitele výhodný. Naše společnost nejenom, že zajisté úhradu dohodnuté částky rychle a bez zbytečných průtahů, ale také zařídí veškeré nutné úkony spojené s prodejem nemovitostí. Je finančně rozumnější nemovitosti prodat sice se ztrátou oproti tržní hodnotě, avšak nepřijít tím o svůj nemovitý majetek nebo o jinou výhodnou koupi.

Důležité je, aby vykupované nemovitosti byly stále v majetku prodávajícího. Zástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Veškeré nutné podklady, smlouvy a vyřizování na úřadech vyřídíme sami, na základě Vámi udělené plné moci.

  • Možnost i platby předem: vyplacení v hotovosti okamžitě při podpisu smlouvy v případě prodeje
  • Žádné skryté poplatky a neprůhledné smlouvy: nic neplatíte! Uhradíme veškeré náklady související s uzavřením smlouvy (vyhotovení kupní smlouvy, vklad na katastr nemovitostí…)
  • Poradenství: zajistíme Vám kompletní právní servis a poradenství (problémy se spoluvlastníky, vklad na katastr nemovitostí…)

Zavolejte nám

Volejte na
+420 720 620 320
Nebo zadejte telefonní číslo a my vám co nejdříve zavoláme
ZAVOLEJTE MI