Vyplacení exekuce

Vyplacení exekuce

Pokud nezvládnete hospodařit se svými finančními prostředky, můžete se dostat až do exekuce. Jestliže budete pozdě splácet své půjčky nebo se jimi nebudete vůbec zabývat, exekuce je pro vás reálnou hrozbou a vy tak můžete přijít o veškerý svůj osobní majetek. Jak exekuci řešit? A jak se ji i v případě zadlužení vyhnout?

Ať už jste se do této nepříjemné situace dostali jakkoli, je důležité ji řešit velmi rychle. V opačném případě Vám hrozí za extrémně nevýhodných podmínek ztráta vaší nemovitosti a veškerého majetku. Vzhledem k průběhům exekucí a dražeb a vysokým nákladům na ně je navíc možné, že i když je reálná tržní hodnota vaší nemovitosti například milion a dluh pouze několik desítek nebo stovek tisíc, po ukončení dražby přijdete o nemovitost a část dluhu vám ještě zůstane.

Výkup na vyplacení exekuce

Naše firma, která nabízí vyplacení exekuce, za vás bude jednat s vašimi věřiteli. Naším profesionálním přístupem je můžeme přesvědčit o větší vstřícnosti k vaší osobě. Přesně definujeme vaše závazky a vyjednáme výhodnější podmínky. Od exekuce může pomoci i dodatečná zástava, pokud ji můžete poskytnout. K vyplacení exekuce nezbytně patří také právní servis, díky kterému se budete moci lépe prokousat množstvím uzavřených smluv. Výkupem nemovitosti můžete uspokojit veškeré vaše pohledávky.

Zavolejte nám

Volejte na
+420 720 620 320
Nebo zadejte telefonní číslo a my vám co nejdříve zavoláme
ZAVOLEJTE MI