Vykupované nemovitosti

Vykupované nemovitosti

Potřebujete se rychle zbavit exekuce nebo nepříjemných dluhů nebo máte před nedobrovolnou dražbou, a tak prodáváte svou nemovitost? Koupíme ji od Vás. Nabízíme svým klientům přímý výkup nemovitostí za hotové, kdy hlavním určujícím kritériem pro stanovení kupní ceny nemovitostí je odhad její tržní hodnoty specialistou. Vykupujeme za hotové byty, domy, pozemky, chaty a chalupy za tržní ceny. Během několika málo dní zrealizujeme kompletní prodej včetně přednostního převodu peněz na váš účet.

Výkup je výhodný

Dbáme na to, aby žádný klient nebyl ošizen. Velmi dobře známe současný trh nemovitostí a naši specialisté provedou odborné posouzení, na základě kterého se provede odhad. Peníze jsou převedeny v co nejkratší době, takže se ani dlužníci nemusí obávat, že by na své peníze museli čekat.

Naopak děláme vše proto, abychom vám pomohli ve vaší stávající situaci.

Dbáme na lidský a individuální přístup. Pokud jste v zoufalé situaci, pomůžeme vám najít tu nejlepší cestu, jak se z ní dostat právě díky včasnému výkupu.

Analyzování stavu nemovitosti

Je vaše nemovitost zadlužená? Vždy provedeme její analýzu, abychom věděli, jak jste na tom s věřiteli a co je potřeba udělat pro její výkup. Poskytneme vám plnou právní podporu, která bude zahrnovat dokonce i zastupování před úřady, nemusíte se tedy bát žádných byrokratických procesů, ty vyřídíme za vás. Mnoho úřadů, ale i osob, využívá neznalosti lidí a ti pak často zbytečně chybují. My se v oblasti problematiky výkupu nemovitostí pohybujeme každý den a výkupy realizujeme v rekordním čase, abyste mohli co nejrychleji disponovat penězi pro své další účely.

Zaměření výkupu

Zaměřujeme se na většinu nemovitostí, mezi které patří samozřejmě domy, byty a pozemky. V každé z kategorií se dozvíte bližší informace k jednotlivým druhům nemovitostí.

Samozřejmostí výkupu je přehledná smlouva, která se sepíše, aby podložila naší spolupráci. Zahrnuje i poskytnutí našeho právního servisu, který vám bude dostupný, když si nebudete vědět rady.

Zavolejte nám

Volejte na
+420 720 620 320
Nebo zadejte telefonní číslo a my vám co nejdříve zavoláme
ZAVOLEJTE MI