Jak probíhá spolupráce

Jak probíhá spolupráce

Jak probíhá spolupráce

Výkup nemovitosti probíhá jasně a přehledně
Po odeslání formuláře nebo žádosti o kontaktování Vás nejpozději do 24 hodin, většinou však ihned kontaktuje náš specialista na výkup nemovitostí. Po telefonu proberete základní požadavky na výkup nemovitosti. Zjistí případné právní vady na nemovitosti a navrhne možné řešení. Jsme odborníci na trhu nemovitostí tudíž nebudeme určovat žádné částky po telefonu a „mazat med kolem pusy“. Poté se domluvíme na termínu schůzky.

Na první schůzce se nepodepisují žádné neprůhledné smlouvy a neplatí žádné poplatky. Probereme do detailu Vaše zástavy, exekuce nebo dražební jednání a následný možný průběh spolupráce. Sdělíme Vám několik možných variant řešení Vašeho problému včetně předpokládané ceny za nemovitost. Vyberete si pro Vás nejvýhodnější variantu řešení a pokud budete mít zájem, a my věříme že ano začne naše spolupráce.

Po předložení dokumentů a Vašem souhlasu ihned kontaktujeme příslušné exekutory, banky. Zjistíme přesné dlužné částky. Již s nimi nemusíte komunikovat o všechno se postaráme za Vás.

Poté proběhne rozeslání financí a následné právní formality na katastrálním úřadě.

Jednáme čestně, průhledně a férově.

Zavolejte nám

Volejte na
+420 720 620 320
Nebo zadejte telefonní číslo a my vám co nejdříve zavoláme
ZAVOLEJTE MI