Před dražbou vás zachrání výkup nemovitostí po celé ČR

18
Březen
2019
18. březen 2019

Běžní občané, podnikatelé, menší i větší společnosti. Ti všichni se mohou občas dostat do situace, kdy potřebují rychle získat hotovost. Jednou je to na novou investiční příležitost, jindy na nákup další nemovitosti. Někdy je to však záchrana před vyhlášením veřejné dražby. Proto je tu výkup nemovitostí po celé ČR. Pomůže i vám.

 

Vykoupíme byt, dům i pozemek

Vlastnit nemovitost je dobrým způsobem, jak uložit volné finanční prostředky. Ty se v nemovitosti zhodnocují a jsou ochráněny před inflací. Bohužel to má i velké riziko. Tím je likvidita peněžních prostředků. Uložíte je do nemovitosti a ve chvíli, kdy je rychle potřebujete získat, jste prakticky bezmocní. Prodej nemovitosti může zabrat dlouhé měsíce, někdy je období delší než jeden rok. Vy mezitím přijdete o zajímavou obchodní příležitost, protože jste nesehnali dost peněz v hotovosti. Výkup nemovitostí po celé ČR vám s rychlým prodejem pomůže. K prodeji můžete nabídnout byt v osobním nebo družstevním vlastnictví, pozemek, komerční objekt, rekreační chatu, a dokonce i celý činžovní dům.

Dražba znamená velkou ztrátu

Jste v situaci, kdy je vaše nemovitost zastavena jako záloha za nesplacené dluhy. Když se vám nepodaří rychlý prodej, hrozí, že nemovitost bude předmětem veřejné dražby. Tam se mohou přihlásit i nejrůznější spekulanti a výsledná prodejní cena bude mnohem nižší, než byste získali na trhu. Společnost https://www.nemovitosti-vykupy.cz oceňuje nemovitosti velmi pečlivě a korektně. Mají dlouholeté zkušenosti z oboru a mohou vám nabídnout atraktivní cenu. Výkupní cena se velmi blíží tržní ceně a peníze se vám na bankovním účtu objeví záhy. Na řadu objektů můžete čerpat zálohu ihned po podpisu smlouvy. A nejen pár desítek tisíc. Výše zálohy může být až tři miliony korun!