Výkup bytů v osobním vlastnictví

10
Září
2018
10. září 2018
Potřebujete urgentně prodat svou nemovitost a nevíte, na koho byste se měli obrátit, aby prodej proběhl, co možná nejrychleji to jen jde? Prodat v současné době jakýkoliv typ nemovitosti není vůbec lehké, což asi sami víte z médií či tisku, který o těchto případech denně informuje. Ještě zdlouhavější prodej vás ale čeká tehdy, sháníte-li kupce, který disponuje hotovostí. V tomto případě se může celý průběh prodeje ještě o poznání prodloužit. Kromě jiného se k výkupu některých nemovitostí a to zejména těch, které jsou zatíženy například exekucí, staví realitní kanceláře spíše zády a svým klientům mnohdy nechtějí v těchto případech vycházet vstříc. Na základě toho se majitel nemovitosti dostává do svízelné situace, jelikož neví, jak svou nemovitost, která je například tímto či jiným problémem zatížena prodá a to ještě za hotové, v co možná nejkratší době. Jelikož a protože klasický prodej přes realitní kancelář mnohdy trvá v rozmezí od 3 do 6 měsíců, ovšem jsou i případy, kdy se prodej táhl klidně i celý rok, je dobré oslovit raději nebankovní společnost. Celá řada lidí ovšem potřebuje prodejem například vyřešit svou momentálně velmi nepříznivou finanční situaci a prodej, který by se uskutečnil do několika málo dní, by jistě byl tou nejpříjemnější variantou. Pomohla by jim ovšem v mnoha případech i záloha na výkup, tu ovšem řada realitních kanceláří vůbec nenabízí, to ovšem neplatí u nebankovní společnosti, která nabídne i zmíněnou zálohu na výkup celé nemovitosti. Výkup bytů v osobním vlastnictví tak nebyl nikdy jednodušší.

Výkup bytu v osobním vlastnictví snadno a rychle

Nejen výkup bytů v osobním vlastnictví je nebankovní společnost ochotna vyřešit za velmi krátkou dobu, ale i byty, které jsou ve vlastnictví družstva, různé rekreační objekty, domy a klidně i pozemky je svým klientům ochotna v rekordním čase vykoupit za tu nejpřijatelnější cenu vůbec. Zákazník se v žádném případě nemusí obávat toho, že by jeho nemovitost byla podhodnocena a na základě toho vykoupena za nestandardně nízkou cenu. Tržní ocenění nemovitosti včetně kompletního právního servisu vám nebankovní společnost velmi ráda poskytne. Vypracuje tak veškeré dokumenty, které budou sloužit katastru nemovitostí, vypracuje smlouvy potřebné k výkupu bytů v osobním vlastnictví i jiném druhu vlastnictví a také se postará o včasnou úhradu finančních prostředků na účet svého klienta a to nejpozději do 2 dnů od samotného výkupu nemovitosti. Rychlost a především nadstandardní servis je přesně tím, co klienti nebankovních institucí kvitují při vyřizování jejich výkupu nemovitosti. Již vás tedy nečeká žádné zdlouhavé hledání vhodného kupce, kterého budete měsíce či dokonce roky hledat přes realitní kancelář, nebudete již nikdy muset řešit záležitosti smluv, požadavky různých právních zástupců, které jsou mnohdy absurdní a především nebudete muset čekat na žádný převod peněz či na úhradu peněz z hypotečních úvěrů. Odpadne vám rovněž i starost přizpůsobovat se různým termínům, čekaní na předávání nemovitosti a v neposlední řadě rovněž i odpadnou platby daňovým poradcům. U nebankovních společností je totiž vše v jejich hlavní režii a vy tak nic nemusíte řešit. Vše je vyřešeno rychle, bezstarostně a především bez zbytečných poplatků navíc.

Exekuce, zástava, dražba či dluhy na nájmu nejsou žádným oříškem

Máte u své nemovitosti v osobním vlastnictví vypsanou exekuci, nařízenou zástavu, insolvenci, dražbu či dluh na nájmu? Nevadí! Nebankovní společnost si hravě poradí i s touto prekérní situací. Výkup bytů v osobním vlastnictví může být zatížen jakoukoliv z vyjmenovaných situací a i přesto je možné ho vykoupit a to do neuvěřitelných 24 hodin. Žádné zbytečné průtahy a ani žádné peripetie spojené s různými dluhy či problémy, které vaše nemovitost nese na svých bedrech. Přesně za minutu dvanáct je klientům poskytnuta pomoc, kterou tak urgentně potřebují. Žádné zbytečné poplatky ani neprůhledné smlouvy, které by klienti nemohli pochopit či jen velmi těžko se u nebankovních společností nekonají. Rychlý a především bezproblémový průběh celého výkupu dané nemovitosti je prioritou pro každou nebankovní společnost. Výkup bytů v osobním vlastnictví, za co možná nejvyšší cenu na trhu, je vždy takovou malou výhrou v loterii.

Výkup nemovitosti za hotové hraje u klientů velkou roli

Jak již bylo řečeno v úvodu, je jen velmi těžké najít kupce, který bude disponovat hotovostí a bude ochoten vykoupit klientovu nemovitost v krátké době. Kdo podobnou situaci již řešil, jistě ví, o čem je řeč. Výkup bytů v osobním vlastnictví, který bude vykoupen hotovostně, bezesporu přinese úhradu již vzniklého dluhu. Nejen tedy, že svou nemovitost prodáte za co možná nejlepší cenu na trhu, ale navždy se zbavíte i břemene v podobě dluhu. Nebankovní společnost je rovněž v případě nutnosti ochotna danou nemovitost za sjednaných podmínek i výhodně pronajmout, záleží pouze na klientovi a jeho závěrečném rozhodnutí.

Výkup bytů v osobním vlastnictví probíhá po celé ČR

Výkup bytů v osobním vlastnictví se nejvíce preferuje v Praze a ve Středočeském kraji.  Není ovšem žádnou výjimkou, že se výkup bytů preferuje i v ostatních částech ČR. Vesměs tak výkupy probíhají nejen v hlavním městě naší republiky, ale téměř po celé ČR. Byty, domy, činžovní domy, nebytové prostory či komerční objekty je tak nebankovní společnost ochotna vykoupit takřka všude. Pokud tedy nechcete čekat na průtahy, které vás budou provázet výkupem nemovitosti po oslovení jakékoliv realitní kanceláře, která bude ochotna vám vyjít vstříc, obraťte se na nebankovní společnost, která za vás vše vyřeší za velmi krátkou dobu a s maximální šancí na úspěch.