Záloha na nemovitost až 3.000.000Kč

Spěcháte s prodejem Vaší nemovitosti a nemáte čas na hledání kupce? Vaši nemovitost od Vás vykoupíme, peníze Vám zaplatíme do 24 hodin a navíc zajistíme veškeré právní úkony. Nevadí nám právní vady na nemovitosti – exekuce, dražba, insolvence, nebankovní hypotéky a jiné dluhy. V tomto případě za vás uhradíme závazky a pomůžeme s jednáním s věřiteli a exekutory, aby byly dluhy co nejrychleji uhrazeny.

Právě z tohoto důvodu nabízíme – záloha za nemovitost až do výše 3.000.000 Kč.

Kdy využít výkup nemovitosti:

  • potřebuji část financí z prodeje nemovitosti okamžitě
  • řešení úhrady závazků u bankovních subjektů
  • řešení úhrady závazků u nebankovních subjektů
  • kauce na koupi další nemovitosti (nejčastěji v případě navazující koupě nemovitosti na prodej)
  • vyplacení exekuce
  • vyplacení dražby
  • řešení insolvence

Záloha na nemovitost až 3.000.000Kč

V rámci našeho proklientského přístupu se držíme hesla, že sliby se mají dodržovat. Tudíž, co slíbíme toho se držíme a hlavně své sliby dodržíme. Našim klientům zaručujeme především rychlost a servis. Již nemusíte čekat na kupujícího, kterého budete dlouhé měsíce hledat prostřednictvím realitních kanceláří, řešit složité požadavky právních zástupců (včetně plateb za jejich služby), dále pak čekat na úhradu finančních prostředků z hypoték, přizpůsobovat se termínům na předání nemovitosti, platit daňové poradce atd. Nebojte se a kontaktujte nás i třeba jen pro konzultaci.

Řešíme Vaše potíže a vykupujeme celoročně. Můžete nás kontaktovat i o víkendech nebo svátcích, závisí na tom jak rychle peníze potřebujete a zda to situace vyžaduje. Nejpozději do 24 hodin Vás kontaktujeme s možným řešením.

Aby mohlo být dosaženo, co nejhladšího a nejrychlejšího průběhu je potřeba, abyste měli nachystané dokumenty k nemovitosti, o kterou se jedná. Po posouzení vaší situace, vypracujeme tržní ocenění nemovitosti a navrhneme ideální postup např. pro jednání se zástavními věřiteli a exekutory. Veškerý právní servis pro Vás zajišťujeme my. Naše právní oddělení připraví smluvní dokumentaci k výkupu vaší nemovitosti nebo k výplatě zálohy kupní ceny. V rámci právního servisu garantujeme vyřízení veškerých právních služeb spojených s výkupem nemovitosti (kupní smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí kupní, návrh na vklad do katastru nemovitostí, připravíme znalecký posudek, daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí, zařídíme přepis energií (voda, elektřina, plyn, aj.). Na základě vámi udělené plné moci budeme jednat se všemi věřiteli a exekutory. Pokud totiž potřebujete prodat nemovitost například kvůli exekuci, pak vám pomůžeme zabránit jakémukoli spekulativnímu a nevýhodnému nakládání s vaším majetkem.

Na poskytnutí služby výkup nemovitostí a výplata zálohy na nemovitost není právní nárok 

Zavolejte nám

Volejte na
+420 720 620 320
Nebo zadejte telefonní číslo a my vám co nejdříve zavoláme
ZAVOLEJTE MI