Dražba nebude nutná, využijte výkup zadlužených bytů

4
Březen
2019
4. březen 2019

Jedna menší půjčka, když jste pořizovali nový nábytek. Pak další na rekonstrukci kuchyně a koupelny. Také jste si pořídili nové auto. Najednou je splátek tolik, že je rodinný rozpočet nezvládne. Když vám začne hrozit dražba, okamžitě využijte službu výkup zadlužených bytů.

Opožděné platby a vysoké sankce

Několik menších půjček a splátky po pár stokorunách. Nikdy jste neměli s úhradou problém až do chvíle, kdy vám přestal vyplácet mzdu váš zaměstnavatel. Několik měsíců jste museli vystačit s omezeným příjmem, než se vše vyřešilo. Úspory, které jste měli přichystány nestačily na placení běžných výdajů i splátek úvěrů. Brzy jste se začali s placením úvěrů opožďovat a některé měsíce jste splátku vůbec nezaslali. Bohužel úvěrová společnost postupuje podle přísných pravidel a okamžitě vám vyměří sankce a penále. Udělali jste tu chybu, že jste si na úhradu dluhu vzali další půjčku. S pár desítek tisíc jsou najednou dluhy za statisíce a vy nemáte možnost je všechny zaplatit v termínu. Už je tu exekuce a chystá se veřejná dražba vašeho bytu. Dražba bytu může znamenat další finanční ztrátu! Výkup zadlužených bytů je službou, která vám pomůže!

 

Proč využít službu výkup zadlužených bytů

Při veřejné dražbě jde především o to, získat určitou peněžní částku co nejrychleji. Hlavním cílem vysoká prodejní cena, ale rychlý prodej za cenu, kterou nabídnou kupující. Nemovitosti se pak prodávají daleko pod tržní cenou. Zejména v případě, kdy se při prvním pořádání dražby neuspěje a vyhlašuje se dražba opakovaná. Spekulanti pak získávají byty a domy třeba i za poloviční cenu. Oproti tomu postupujeme mnohem citlivěji. Seznámí se se situací a proberou s vámi všechny možnosti. Snaží se najít to nejlepší řešení pro vás. Zpravidla je jím rychlý výkup bytu. Získáte okamžitě hotovost a tu použijete pro uhrazení nutných dluhů. Byt prodáte za velmi atraktivní cenu, která se blíží tržní ceně! Dokonce si jej můžete ihned pronajmout a stěhování nebude nutné!