Výkup spoluvlastnických podílů

13
Únor
2020
13. Únor 2020

Vlastníte podíl na nemovitosti a nevíte si rady s jeho prodejem? Ať už jste spoluvlastnický podíl získali v dědictví, při majetkovém vyrovnání po rozvodu nebo zcela jiným způsobem, ne vždy je snadné prodej uskutečnit. Více spoluvlastníků znesnadňuje prodej či užívání nemovitosti, dohoda je často složitá a stojí všechny spoustu času a úsilí.

Využijte naše dlouholeté zkušenosti s výkupy spoluvlastnických podílů a svěřte jejich prodej nám. Vykoupíme váš podíl na nemovitosti a zdarma vyřídíme veškeré právní kroky a úkony. Řešíme i komplikované případy nemovitostí zadlužených či jinak omezených právní vadou. Každému případu se věnujeme individuálně a najdeme řešení i tehdy, když vám se možná zdá, že už žádné řešení neexistuje.

Díky znalosti realitního trhu jsme schopni vykoupit váš podíl bez omezení za takovou cenu, na jaké se dohodneme – s ohledem na předkupní právo dalších spoluvlastníků. Máme prověřený systém právního zajištění a smluv, který zaručí bezproblémový výkup spoluvlastnického podílu. Jednáme rychle, diskrétně a všechny formality vyřešíme za vás.