Výkup nemovitostí za hotové ihned

15
Květen
2018
15. květen 2018

Výkup nemovitostí za hotové ihned. Prodat v dnešní době jakoukoli nemovitost není, tak snadné a už vůbec ne rychlé. To jistě znáte sami z médií nebo i vlastní zkušenosti. Tím spíše, pokud sháníte kupce, který disponuje hotovostí. Spousta lidí přitom potřebuje prodejem nemovitosti urgentně vyřešit svoji finanční tíseň, nebo potřebuje nemovitost prodat rychle a to i v řádu několika dní. Nabízíme zálohy na kupní cenu nemovitosti při výkupu nemovitostí.

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, rekreační objekty a pozemky.

Řešíme také exekuce, zástavy a jiné právní vady na nemovitostech.

Zajistíme tržní ocenění nemovitosti, kompletní právní servis (vypracování smluv, jednání s katastrem nemovitostí) a úhradu finančních prostředků na účet klienta do 2 dnů.

Naši klienti oceňují především rychlost a servis, který nabízíme. Již nemusíte čekat na kupujícího, kterého budete dlouhé měsíce hledat prostřednictvím realitních kanceláří, řešit složité požadavky právních zástupců (včetně plateb za jejich služby), čekat na úhradu finančních prostředků z hypoték, přizpůsobovat se termínům na předání nemovitosti, platit daňové poradce atd. U nás neplatíte žádné poplatky, vše je v naší režii.

S námi máte výkup nemovitosti vyřešen jednoduše, rychle a bezstarostně.