Výkup chat je rychlý způsob, jak oddlužit nemovitost

25
Únor
2019
25. Únor 2019

Dlouho se poohlížíte po nákupu prostorného rekreačního objektu. Vaše chata už vám nevyhovuje, potřebovali byste ji rychle prodat a najít si chalupu v jiné lokalitě. Musíte ale získat hotovost na nákup. Vyzkoušejte výkup chat, zjistíte, že prodej může proběhnout velmi rychle a za atraktivní cenu.

Vykoupení chaty v každé oblasti Česka

Na realitním trhu je v posledních letech poměrně rušno. Přesto existují objekty, které se neprodávají snadno a které na své kupce čekají i několik měsíců. Patří mezi ně starší byty a nejrůznější rekreační objekty. Především pak ty, které nejsou umístěny přímo v turisticky vyhledávaných lokalitách. Vy ale potřebujete rychle získat peníze, abyste si mohli pořídit jiný objekt. Takový, který vám bude zcela vyhovovat. Konečně jste ho našli a musíte složit zálohu co nejdříve, aby vás nepředběhl jiný kupec. Výkup chat je tu i pro vás.

Vykoupíme vaši chatu nebo chalupu a nabídneme vám velmi atraktivní cenu. A co je na nabídce to nejlepší? Peníze vám budou zaslány obratem za výkup chaty!

Pozor na nebezpečí vyhlášení veřejné dražby

Měli jste v posledních měsících náročnější životní období a přišli jste o zaměstnání. Začali jste se opožďovat se splácením půjček a úvěrové společnosti vám okamžitě naúčtovali nejrůznější sankce. Váš malý dluh najednou překročil sto tisíc korun! Váš rekreační objekt je zatížený exekucí a vaše jediná šance, jak se vyhnout veřejné dražbě je realizování rychlého prodeje. Tady vám pomocnou ruku podá výkup chat a získáte i velmi zajímavou částku. Bude mnohem vyšší, než kdybyste jednání odkládali a počkali na výtěžek veřejné dražby. O rekreační objekty není tak velký zájem, mohlo by se stát, že se dražba bude muset několikrát zopakovat. Pak vyvolávací cena klesá, a to třeba i na polovinu stanoveného odhadu.

 

Vyplňte kontaktní formulář a zjistíte, jakou nabídku máme pro vás. Hotovost můžete mít na bankovním účtu už za pár dní!