Výkup bytu – Oddlužení nemovitostí

1
Říjen
2018
1. Říjen 2018
Koupili jste byt nebo domek a během několika let jste zjistili, že nestačíte na splátky? Pak jsme tu pro Vás. Naše společnost Vám pomůže, zaměřujeme se na výkup nemovitostí a bytů. Finanční prostředky od nás získáte v rekordně krátké době a to buď v hotovosti nebo můžete zvolit bankovní převod. Jsme schopni vykoupit byt napříč celou Českou republikou v osobním i družstevním vlastnictví. A to, co by pro Vás mohlo být nejzajímavější. Umíme zařídit vyplacení insolvencí, dluhů, exekucí, zástav, dražeb nebo dluhů z nájmu – tzv. oddlužit nemovitost a to do jednoho dne od schválení Vaší žádosti. Jsme jedničkou na trhu a navíc svým klientům důvěřujeme, proto za ně vše do detailu zařídíme. Tak neváhejte, pomoc je tu.

Náš výkup nemovitosti za hotové

Problémy, se kterými se mnoho z nás může potkat po nákupu nemovitosti, jsou příliš vysoké splátky, které člověka dovedou do nepříjemných situací a nemožnosti splácet úvěr na nemovitost. Jedním z možných řešení, které Vám nabízíme, je výkup nemovitosti za hotové. Získané finance můžete pak využít na uhrazení případného dluhu. A protože si zakládáme na férovém a vstřícném jednání, tak dům vykoupíme za Vámi stanovenou tržní cenu, která Vám pomůže vybřednout z případného dluhu. Navíc vzhledem k tomu, že chápeme, že k nemovitosti či bytu Váš váže určitý vztah, pak budete první komu jej zpětně nabídneme k pronajmutí. Jsme ti nejlepší na výkupy nemovitostí a jejich oddlužení, přičemž jsme schopni pomoci klientům po celé ČR.

Komu je výkup nemovitosti určen?

Náš výkup nemovitostí a bytů za hotové je postaven tak, aby vyhovoval všem, kteří nechtějí čekat na prodej nemovitosti. Chápeme totiž, že minimální doba čekání na prodej v řádu 3-6 měsíců je pro mnohé příliš dlouhá. Právě proto našim klientům nabízíme přímý výkup všech druhů nemovitostí a to i těch problémových, například nemovitostí s dluhem, exekucemi, zástavními právy nebo jinými právními vadami.

 • Jak jednoduché – výkup nemovitosti a bytu je určen všem, kteří potřebují ihned finanční prostředky

Co vše umíme vykoupit za hotové?

 • Byty
 • Domy
 • Pozemky
 • Komerční objekty
 • Činžovní domy

Vše zmíněné jsme schopni vykoupit po celé České republice. A protože si našich klientů vážíme, tak nabízíme jen ty nejlepší realitní služby a poradenství spojené s prodejem nemovitostí. V přístupu k zákazníkovi preferujeme otevřené, vstřícné a férové jednání, které mezi námi nastartuje vztah plný důvěry a vzájemného respektu, který je tou nejlepší vizitkou pro výkup nemovitostí a bytů za hotové a to i v problematičtějších případech – nemovitosti zatížené exekucí nebo věcným břemenem. Jsme ti nejlepší a vždy připravení podat Vám pomocnou ruku.

Jak probíhá vyřízení výkupu nemovitosti nebo bytu?

Na našich internetových stránkách můžete vyplnit a odeslat formulář žádosti, který je velmi jednoduchý a nezabere Vám více než několik minut. Po jeho vyplnění Vás nejpozději do jednoho dne, ale spíš daleko dříve, telefonicky kontaktuje náš specialista na výkup nemovitosti nebo bytu. Společně proberete základní požadavky na výkup nemovitosti. Zároveň náš pracovník zjistí případné právní vady na nemovitosti a navrhne Vám ideální řešení. V případě, že budete souhlasit, pak pro Vás připravíme smlouvu k výkupu nemovitosti či bytu, kterou následně umíme i oddlužit. Následuje už pouze pozvání k podpisu smlouvy, před kterým si budete moci smlouvu důkladně prostudovat. A pak je vše vyřízeno. No není to skvělé?

Průběh vyřízení v bodech:

 • vyplnění internetové žádosti
 • telefonický kontakt s naším specialistou
 • sdělení Vašich požadavků na výkup nemovitosti nebo domu
 • zjištění právních vad na nemovitosti
 • příprava smlouvy dle dohody s klientem
 • přečtení smlouvy a její podpis

Pomoc při exekuci nemovitosti

V neposlední řadě se zaměřujeme i na exekuce nemovitostí a vyplácení případných dluhů. V naší nabídce se nachází neuvěřitelně rychlá a výhodná cesta, jak se zbavit dluhů, úvěrů a exekucí na nemovitosti. Pokud se na nás obrátíte, tak za Vás veškeré dluhy, nařízené exekuce na nemovitost, nevýhodné zástavy majetku a další úvěry a půjčky vyplatíme. A jak to uděláme? Poskytneme Vám velmi výhodnou půjčku s nejnižší možnou úrokovou sazbou, kterou budete moci na vyplacení nemovitosti či bytu využít. Smlouva, kterou spolu uzavřeme bude velmi jednoduchá a nenajdete v ní žádné skryté doložky a kličky. A to nejlepší před schválením půjčky nám nebude platit vůbec nic.

Konečné rozhodnutí

Ještě váháte? Je to opravdu zbytečné, protože právě my jsme ti nejlepší a nabízíme Vám skvělé služby v oblasti výkupu nemovitostí a bytů. Stačí si jen vybrat z následujících možností:

 • Vyplacení úvěrů nebo hypoték na dům či byt po splatnosti
 • Vyplacení exekucí a dražeb nemovitosti
 • Záchrana nemovitosti, kterou chcete v budoucnu využít k zisku bankovní hypotéky

Je to prostě bomba! Naše služby zasahují do mnoha oblastí a zachraňují mnohé klienty, ale navíc jsou bez zbytečných a vysokých poplatků, které by klient hradil předem, dobu splatnosti vždy domlouváme stejně jako úrokovou sazbu tak, aby nejlépe vyhovovala našemu zákazníkovi. Naše služby přináší vysokou kvalitu, kterou ocení i ti nejnáročnější. Jsme opravdovými a nejlepšími odborníky na výkup nemovitostí a bytů a to i v těch nejsložitějších případech, kdy si mnozí nevědí rady. Tak neváhejte, právě naše společnost Vám podá pomocnou ruku a navrhne Vám skutečná a realizovatelná řešení při výkupu nemovitosti nebo bytu, díky nimž se ve svém životě posunete opět o velký krůček dál. Stačí jen zvednout telefonní sluchátko a začít jednat.