Šance na oddlužení je výkup bytů s exekucí

15
Květen
2019
15. květen 2019
Sjednat si drobný úvěr a dostat se do potíží se splácením. Nepřipustit si závažnost situace a domluvit si rychlou půjčku na splacení dlužné částky. A pak ještě další. Velmi brzy vás mohou vysoké splátky zahnat až tam, kde jste se nikdy nechtěli octnout. Na vašem bytě je plomba. Tady pomůže výkup bytů s exekucí!

 

Úskalí dluhové pasti

Vzít si v dnešní době úvěr není nic neobvyklého ani nebezpečného.

 

Je běžné sjednat si hypoteční úvěr na nákup nemovitosti.

Je obvyklé, že si sjednáte leasing, když kupujete nový vůz.

Není výjimečné, že při zařizování nového bytu potřebujete půjčit.

 

Běžně používáme pro nákupy kontokorentní úvěr k bankovnímu účtu, podepisujeme nejrůznější spotřebitelské úvěry nebo sáhneme po rychlé půjčce, když nám chybí potřebná hotovost do příští výplaty. Úvěry se staly běžnou součástí našich životů. Je příjemné mít vše hned, nemuset čekat s pořízením, nemuset odkládat spotřebu do budoucna. Navíc řadu věcí bychom si nemohli v blízké budoucnosti bez úvěru ani pořídit. Našetřit několik miliónů na nákup bytu je za pět let z běžného platu opravdu nemožné. Proto podepisujeme celou řadu úvěrových smluv.

Úvěrové smlouvy nepředstavují žádné větší riziko a nejsou ohrožením rodinného rozpočtu, pokud umíme dobře plánovat. Problémem se stávají, když se o slovo přihlásí nějaká nenadálá situace. Díky vysokým splátkám nemáme možnost tvořit dostatečnou finanční rezervu, a tak je riziko i drobný výpadek v příjmech. Jak vám pomůže dobré plánování, když se vám doma rozbije lednice i pračka? Co si počnete, když nastane porucha u auta a oprava představuje desítky tisíc korun? Tady už nebývá jiné východisko než sáhnout po další půjčce, abyste mohli uhradit splátky těch stávajících.

Splácení vysokých měsíčních splátek klienti zvládají bez větších obtíží, pokud jsou oba v zaměstnání. Bohužel se ale může stát, že jeden z rodiny o práci přijde nebo ho postihne nějaká závažnější nemoc. Náklady na léčbu i ušlý výdělek pak představují pro rodinu obrovský finanční náklad, který není možné zvládnout ze zbývajícího příjmu. A tak rodina musí sáhnout k podpisu další úvěrové smlouvy.

Množství úvěrových smluv znamená obrovskou měsíční splátku, nezbývá na placení běžných potřeb a situace končí v dluhové pasti. Začarovaný kruh splátek a půjček na splátky pomalu utahuje svou oprátku. Nevíte si rady a nedokážete si sami pomoci. Jak situace skončí? Exekucí majetku, exekucí bytu, exekucí na váš příjem. Jednejte co nejdříve a požádejte o pomoc odborníky na řešení dluhových pastí.

 

Nejhorší konec, exekuční výměr

Pokud nebudete vaši situaci řešit včas, čeká vás exekuce vašeho majetku. Proto začněte jednat mnohem dříve, než je váš byt označený v katastru nemovitostí plombou. Snažte se dohodnout splátkový kalendář, pokuste se vyjednat delší dobu splatnosti, ptejte se na refinancování úvěru. Každá z těchto cest vám umožní vyhnout se dražbě vaší nemovitosti a exekučnímu výměru na plat, kdy vám bude ponecháno jen životní minimum. Kromě dluhů pak budete muset splácet i obrovské odměny exekučnímu správci.

 

Proč se vyhnout veřejné dražbě

Jakmile je na váš byt vypsaná exekuce, musíte co nejdříve sehnat potřebnou hotovost, abyste uhradili stávající dluhy. Bohužel vám na byt zatížený exekucí nedá banka hypoteční úvěr, protože s bytem nemůžete disponovat a dát jej do zástavy. Po exekuci je za pár měsíců vyhlášená veřejná dražba. Byt ohodnotí odhadce a začíná dražba. Odhadní cena nemovitosti bývá obvykle mnohem nižší, než jsou reálné tržní ceny. V dražbě se však nečeká na to, až je byt prodán za tržní cenu. Čeká se jen na ochotu kupujících, kolik za byt nebo dům nabídnou. Ti se snaží byt zakoupit velmi výhodně. Často jsou pak byty prodány za mnohem méně, než by byla jejich cena na realitním trhu. A co v případě, kdy se ke koupi bytu nikdo nepřihlásí? Pak nastává kolotoč opakovaných dražeb, kdy se byt prodává za nižší a nižší cenu, než byl původní odhad.

Malé půjčky narostly do obrovských výšin a na jejich úhradu nemusí výtěžek dražby stačit. Dotyčný dlužník se může dostat do situace kdy přijde o byt, a ještě je nadále nucený platit část dluhu.

Rychlé vykoupení bytu:

  • Byt je možné vykoupit během 48 hodin.
  • Na sjednanou prodejní částku si můžete vyzvednout zálohu.
  • Výše zálohy se sjednává podle prodejní ceny až do výše 3 miliónů korun.
  • Výkup bytu vyřeší exekuci.

Dohodněte se na výkupu bytu bez dražby

Dříve než dojde k veřejné dražbě, máte několik měsíců čas na řešení děsivé situace. I tady je ale možné najít partnera, který provádí výkup bytů s exekucí. Obrátíte se na nebankovní společnost, která má dlouholeté zkušenosti na realitním trhu a pomáhá ve svízelné situaci klientům už několik let. Vyškolení poradci se s vámi rychle spojí a navrhnou vám, jak by bylo možné situaci vyřešit. Budou jednat vaším jménem se všemi bankami i nebankovními společnostmi, kterým dlužíte. S jejich pomocí se vyhnete veřejné dražbě a získáte za vaši nemovitost mnohem vyšší prodejní částku. Díky rychlému jednání můžete splatit úvěry ve velmi krátké době a nebudou vám naskakovat další desítky tisíc na penále. Vyhnete se nutnosti platit odměnu exekutorovi a ušetříte i na poplatcích za právní servis. Výkup bytů s exekucí je cesta na váš nový začátek. Nezáleží na tom, jestli se jedná o byt v osobním vlastnictví nebo o družstevní byt. Rychle se zbavíte hrozícího rizika ztráty obrovského objemu finančních prostředků. Rizika veřejné dražby.

 

Specialisté výkupu bytů s exekucí jsou tu pro vás

Konečně tu bude někdo, kdo vám bude chtít pomoci. Vyškolení specialisté postupují velmi citlivě. Dohodnou si s vámi schůzku a co nejdříve se snaží zmapovat vaši situaci. Připraví vám přehled všech aktuálních dluhů i možnosti, jak úvěry řešit. Kontaktují společnosti, kterým dlužíte a budou jednat v nepříjemné situaci místo vás. Sjednají vám úhradu dluhu tak, abyste se vyhnuli veřejné dražbě. Váš byt bude vykoupen i s exekucí a získané prostředky poslouží na zaplacení stávajících úvěrů. Za pomocnou ruku nebudete platit žádné poplatky předem. Výkup bytu s exekucí proběhne velmi rychle, abyste mohli co nejdříve uspokojit dluhy vůči úvěrovým společnostem. Výkup bytů s exekucí je prováděn tak, aby byla klientovi nabídnuta nejvyšší možná cena, často se výrazně neliší od té, která je vypsaná u podobných nabídek v realitních kancelářích. Vy však peníze získáte okamžitě. Už za několik dní si necháte vyplatit zálohu. Ta může být dokonce ve výši několika milionů.

 

Včera vám hrozila dražba, dnes se nemusíte ani stěhovat

Exekuce na byt a veřejná dražba je obrovské riziko. Nemusíte získat dostatek peněz ani na to, abyste mohli uhradit vypsané dluhy. Především díky vysokým sankcím a poplatkům za opožděné platby. Bude vás čekat obstavení platu. Bohužel není možné z životního minima našetřit na kauci za nový byt. Proto rychle kontaktujte  specialisty na výkup bytů s exekucí, kteří odvrátí hrozící dražbu. Postarají se o to, abyste získali mnohem vyšší částku za prodej bytu, než byste dostali z veřejné dražby. A jakou další službu mají pro své klienty? Pomohou vám s novým začátkem tak, že se nebudete muset stěhovat z prostředí, které je vám domovem. Zůstanete tam, kde to máte rádi. Tam, kde znáte každý kout, kde se usmějete nad šmouhou na zdi nebo škrábancem na nábytku, protože se k nim váže osobní vzpomínka. S výkupem bytů s exekucí získáte možnost dohodnout si pronájem.

Jak bude vypadat váš život za pár dní? Bydlíte dál ve svém bytě a nemáte žádný dluh. Místo vysokých splátek platíte jen dohodnuté nájemné a najednou vám nehrozí, že vás ze dne na den někdo vystěhuje. To vše jen díky tomu, že váš byt zatížený exekucí bylo možné rychle prodat specialistům na výkup bytů.

 

Jak se dohodnout na výkupu bytu

Situaci začněte řešit co nejdříve. Vyplňte kontaktní formulář a uveďte údaje o sobě i o vašem bytě. Po vyplnění formuláře vám zatelefonuje specialista na výkup bytů. Vše vám vysvětlí a také bude třeba mu sdělit detaily o vaší skutečné situaci. Jaká je výše dluhů a v jaké fázi se nachází exekuční řízení. Dohodnete se na osobní schůzce a poradce si pečlivě prostuduje dokumenty ohledně vašich dluhů a prohlédne si byt. Po prostudování vám navrhne, jak by se vaše situace dala řešit. Zpravidla je nejrychlejším a nejlepším řešením prodej bytu a získání hotových finančních prostředků. Pomůže vám s jednáním s bankami i exekutorem, postupně uhradíte všechny vypsané dluhy.

Jakmile nepříjemnou situaci vyřešíte, byt se stává oddluženým a můžete si jej pronajmout. Získáte nájemní smlouvu a dohodnete si výši nájemného. Jistě bude mnohem nižší než součet měsíčních splátek, které jste hradili doposud.

 

Záchranný kruh vám podá společnost, která vykoupí váš byt ve chvíli, kdy vám hrozí vyhlášení veřejné dražby. Dohodnete se na prodejní ceně a získáte mnohem více než při dražbě, kdy kupující spekulují o ceně. Jen vyplnění kontaktního formuláře vás dělí od možnosti zbavit se tížící dluhové situace. Neváhejte a věnujte pár minut online formuláři, který je branou k vašemu novému začátku. Nenechte situaci dojít až k veřejné dražbě! Nestěhujte se, když existuje řešení.