S výkupem stavebních pozemků získáte hotovost do druhého dne

25
Únor
2019
25. Únor 2019

Delší čas nabízíte váš stavební pozemek k prodeji a zatím se vám nepodařilo sehnat kupce. A když jej najdete, chce si vyřizovat úvěr a prodej se bude prodlužovat o další měsíce. Zkuste službu výkup stavebních pozemků. Hotovost získáte okamžitě.

 

Na peníze nemusíte čekat

Objevila se před vámi zajímavá investiční příležitost a vy potřebujete rychle získat hotovost na počáteční výdaje. Doufáte, že prodáte stavební pozemek a můžete se pustit do nových obchodů. Domnívali jste se, že je momentálně na realitním trhu velká poptávka a že nebudete muset čekat dlouho na kupce. Už je to několik měsíců, proběhlo i pár prohlídek na vašem pozemku, a přesto prodej nebyl úspěšný. Zbývá vám několik týdnů, než budete muset složit první zálohu v hotovosti. Běžný kupec bude zpravidla chtít vyřídit hypoteční úvěr a prodej se může protáhnout o další týdny. Vy už na kupce čekat nemusíte. Spolehlivá nebankovní společnost realizuje výkup stavebních pozemků velmi rychle a za atraktivní ceny. Můžete si nechat zpracovat nezávaznou nabídku na výkup stavebního pozemku. Zjistěte si, kolik byste získali okamžitým prodejem vašeho stavebního pozemku.

 

Prodejte dřív, než přijde dražba

Bohužel jste nestihli uhradit včas několik splátek úvěrů a díky sankcím se vaše dlužná částka znásobila. Dnes už vám hrozí exekuce a obáváte se, že může dojít až k veřejné dražbě vašich stavebních pozemků. Jednejte co nejrychleji. Spojte se s námi, pomůžeme Vám okamžitě získat hotovost. Realizujeme výkupy stavebních pozemků již několik let za velmi atraktivní ceny. Po podpisu smlouvy si můžete vyzvednout zálohu a vyplatit co nejdříve stávající věřitele. Díky rychlému jednání vám nebudou účtovány další sankce a penále.

Váš dluh bude již brzy minulostí. Začněte nový týden bez obav z hrozící veřejné dražby. Získejte hotovost a za pár dní budete mít uhrazeny všechny úvěry!