Nečekejte na prodej nemovitosti na trhu, realizujeme výkup za hotové

11
Březen
2019
11. březen 2019

Novinové články i reportáže v médiích jsou dnes plné zpráv o rostoucí poptávce po nemovitostech. Bohužel to ale platí jen pro některé lokality a určité typy nemovitostí. Vy jste se spoléhali na rychlý prodej bytu na trhu a teď už dlouhé měsíce čekáte na platbu, kterou nutně potřebujete. Obraťte se na nás! Realizujeme okamžitý výkup za hotové!

 

Zdlouhavý prodej nemovitosti na trhu

Vybrali jste si nový byt a potřebujete prodat ten stávající, abyste měli na úhradu části kupní ceny. Jste vázáni smlouvou a už jste složili rezervační poplatek. Nenapadlo vás, že se může prodej vašeho bytu protáhnout natolik, že se dostanete do obtížné situace. Poptávka po bytech v menších městech nebo v lokalitách na okrajích měst není tak dramatická, jako je v médiích prezentováno. Pokud nezískáte rychle obnos za prodej vašeho bytu hrozí, že přijdete o nový byt a také o vysokou částku složenou při podpisu rezervační smlouvy. Nemusíte sáhnout k výrazným slevám. Nejdříve se obraťte na https://www.nemovitosti-vykupy.cz, ti posoudí nezávazně stav vašeho bytu a nabídnou vám výkupní cenu. Prodej může proběhnout i během několika krátkých dní.

 

Rychlé vyzvednutí zálohy

Jde vám o každý den? Potřebujete získat peníze co nejrychleji? Výkup za hotové má tu výhodu, že můžete dostat vyplacenou zálohu okamžitě po podpisu smlouvy. Podle typu objektu se vyplácené zálohy mohou pohybovat i v řádu miliónů korun! Dostojíte všem smluvním požadavkům a můžete se těšit na rychlé stěhování.

 

Atraktivní cena za vaši nemovitost

Vyplněním kontaktního formuláře vše začíná. Brzy se sejdete se specialistou, sdělíte mu své požadavky. Ten se seznámí se všemi detaily a zpracuje vám nabídku na výkup nemovitosti. Obvykle se výkupní ceny pohybují okolo osmdesáti nebo i devadesáti procentní hodnoty tržních nabídek. Drobná sleva je cenou za to, že budete mít okamžitě k dispozici potřebnou částku v hotovosti.