Atraktivní investiční příležitost před vámi? Rychle si sjednejte výkup činžovních domů

18
Únor
2019
18. Únor 2019

Na dnešním realitním trhu se ukrývá obrovské množství nových příležitostí. Ty jsou tu pro všechny, kteří neváhají trošku riskovat a jednají rychle. Jakmile se zajímavá příležitost objeví i vám, nezavírejte před ní dveře. Výkup činžovních domů je cesta k rychlému získání hotovosti a můžete se směle pustit do nových obchodů.

 

Atraktivní příležitost na realitním trhu

Je celá řada nemovitostí a projektů, které jsou nabízeny k prodeji za velmi výhodnou cenu. Často od společností, které realizaci stavby nedokončily. Můžete získat atraktivní stavební pozemky s již připravenou dokumentací a směle se pustit do novostavby. Jen je třeba rychle získat hotovost na počáteční investici, než vám banka schválí úvěr. Je třeba jednat velmi rychle, o pozemky je obrovský zájem. Vítězí ten, kdo podepíše kupní smlouvu a složí zálohu co nejdříve. Vy máte finanční prostředky vázány v několika činžovních domech, které nepředstavují takovou obchodní příležitost. Máte možnost využít výkup činžovních domů a dohodnout se můžete i na okamžitém vyplacení zálohy.

Dokonalá znalost realitního trhu

Díky dlouholetým zkušenostem na realitním trhu můžeme slíbit velmi rychlé jednání a atraktivní výkupní cenu. Umíme vykoupit i činžovní domy s exekucí nebo s věcnými břemeny. S rychlým výkupem činžovních domů získáte potřebnou hotovost na jinou investiční příležitost. Při realizaci prodeje se můžete spolehnout na profesionální jednání a dokonale připravený právní servis.

 

Seznamte se s nabídkou

Uvažujete o prodeji činžovního domu? Je před vámi nový projekt, na který potřebujete rychle získat hotovost? Nečekejte na kupce několik měsíců nebo dokonce let. Je tu partner, který vykoupí váš činžovní dům bez zbytečných průtahů. Odhadce rychle posoudí stav vaší nemovitosti a vy se dozvíte nezávazně nabídku výkupní ceny. Proč se neseznámit s tím, jakou cenu má váš činžovní dům na realitním trhu? Můžete to velmi rychle zjistit!